جستجو
بازگشت به همه

نسل بعدی مک بوک ایر با طراحی جدید نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

05 بهمن 1399

 macbookair

طبق گزارشات، مک بوک ایر نوسازی شده از نسل بعدی تراشه ی Apple Silicon ، یک شارژر MagSafe  و شاسی نازک تر و سبک تر بر خوردار خواهد بود.

گزارش های قبلی حاکی از این بود که مک بوک ایر نوسازی شده در سال 2022 با صفحه mini LED  رونمایی خواهد شد، اما به گزارش اپل اینسایدر شرکت اپل قصد دارد در بازه زمانی 2021 نسخه جدید مک بوک ایر را با طراحی جدید و بهبود های دیگری رونمایی و روانه بازار کند.

در کنار تغیرات احتمالی نمایشگر، گفته می شود که اپل وزن و اندازه سبک ترین نوت بوک فعلی خود را کاهش خواهد داد، البته طبق گفته بلمبورگ مک بوک ایر جدید جایگزین نسخه فعلی نخواهد شد بلکه به عنوان یک گزینه رده بالاتر در لیست محصولات این شرکت قرار می گیرد.

این محصول که در بطن خود نسل بعدی تراشه های اختصاصی اپل را جای خواهد داد احتمالا در نیمه دوم سال 2021 و نیمه اول سال 2022به بازار عرضه می شود.

گفته می شود که اپل با حفظ اندازه نمایشگر 13 اینچی فعلی و در عین حال کاهش حاشیه های اطراف آن به کاهش اندازه مک بوک ایر پرداخته است، همچنین تولید یک نسخه 15 اینچی را مورد ارزیابی قرار داده است.

بلمبورگ در گزارش خود اشاره ای به استفاده از نمایشگر mini LED  نکرده است اما پیش بینی مینگ چی کو نشان می دهد که اپل MagSafe  را دوباره در سیستم های مک احیا خواهد کرد، البته مینگ کی چو این مسئله را فقط برای مک بوک پرو بیان می کند.

نظرات
انصراف از نظر بستن